Kulinářský kroužek Malí kuchtíci

25. 3. 2020
Základní škola a Mateřská škola G.A. Lindnera

   Stejně jako minulý školní rok se i letos děti ze ZŠ Rožďalovice mohou účastnit kulinářského kroužku s názvem „Malí kuchtíci“. Kroužek probíhá od začátku školního roku každé pondělí ve cvičné kuchyňce základní školy. Prostřednictvím paní učitelky se děti učí správně používat kuchyňské náčiní, zadělávat slané či sladké těsto, péct, vařit a připravovat nejrůznější pokrmy. Společně jsme na stůl přichystali spoustu dobrot – tvarohový koláč s polevou z pomerančového džusu, jablečné řezy, domácí kokosové sušenky, taštičky plněné zakysanou smetanou, sýrem a šunkou, domácí křupavé rohlíčky, sýrové tyčinky s bylinkami či cuketovou pomazánku a nejen to. Pro děti je kuchtění dobrodružství a zábava.

Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1Kulinářský kroužek Malí kuchtíci 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací