Kulatý stůl s farmáři

19. 9. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

11.10.2018 se v naší jídelně bude konat setkání vedoucích školních jídelen a producentů potravin. V úvodu se krátce představí Skutečně zdravá škola - pí Lenka Pokorná. Poté budou následovat vstupy jednotlivách dodavatelů. Popíší a poskytnou info o výrobcích. U kulatého stolu si budeme vyměňovat zkušenosti s nákupem/ prodejem produktů pro školní jídelny. Vyřkneme také naše potřeby a požadavky při zásobování. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací