Kuchyňky ve třídách? Proč ne!

1. 1. 2019
Základní škola Duhovka

V Modré třídě děti vyzkoušely mexickou kuchyni, ve Fialové marocké placky a v Zelené třídě ochutnávaly a hádaly koření z Číny.

V čase Vánoc, Velikonoc a Halloweenu se třídy promění přímo v cukrárny. Nezapomínáme na to, že cukr není náš kamarád a snažíme se nahrazovat jinak.

Tipy na dezerty bez mouky a bez cukru od našich rodičů čekejte v dalším příspěvku.

Kuchyňky ve třídách? Proč ne! 1Kuchyňky ve třídách? Proč ne! 1Kuchyňky ve třídách? Proč ne! 1Kuchyňky ve třídách? Proč ne! 1