Kroužek vaření v ZŠ Žďár nad Orlicí

27. 5. 2019
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Kuchař školní jídleny ve Žďáru nad Orlicí vede kroužek vaření, na kterém se děti učí připravovat jednoduchá jídla a moučníky. Už se vařily a pekly: palačinky, omeleta, bramboráky, halušky s kyselým zelím, mrkvový salát, perník, linecké cukroví nebo bramborový guláš a pečení hadi na ohni. Děti také vysázely vytrvalé bylinky na záhon na školní zahradě. Kroužek všechny moc baví a ve středu se už od rána ptají, co se bude dneska vařit :)


 

Kroužek vaření v ZŠ Žďár nad Orlicí 1Kroužek vaření v ZŠ Žďár nad Orlicí 1Kroužek vaření v ZŠ Žďár nad Orlicí 1Kroužek vaření v ZŠ Žďár nad Orlicí 1Kroužek vaření v ZŠ Žďár nad Orlicí 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací