Kroužek vaření netradičně

30. 11. 2017
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Dne 21.11.2017 připravovali žáci v rámci kroužku vaření, společně s lektorkou Skutečně zdravé školy, paní Mgr. Andreou Hruškovou různé varianty zdravých slaných i sladkých svačinek. Na ochutnávku byli pozváni nejen rodiče, ale i pedagogové, kteří se zúčastnili v hojném počtu. Všichni si moc pochutnali a odnesli si domů recepty k podávaným pokrmům.

Kroužek vaření netradičně 1Kroužek vaření netradičně 1Kroužek vaření netradičně 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací