Kroužek vaření netradičně

30. 11. 2017
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Dne 21.11.2017 připravovali žáci v rámci kroužku vaření, společně s lektorkou Skutečně zdravé školy, paní Mgr. Andreou Hruškovou různé varianty zdravých slaných i sladkých svačinek. Na ochutnávku byli pozváni nejen rodiče, ale i pedagogové, kteří se zúčastnili v hojném počtu. Všichni si moc pochutnali a odnesli si domů recepty k podávaným pokrmům.

Kroužek vaření netradičně 1Kroužek vaření netradičně 1Kroužek vaření netradičně 1