Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte?

27. 5. 2019
Mateřská škola Vídeň, příspěvková organizace

Využili jsme krásného slunečného počasí a vycházkou jsme šli navštívit místní kravín. Děti se blíže seznámily se životem kraviček, dozvěděly se, na čem si pochutnávají, proč mají v uších značky a spoustu dalšího. Také jsme mohli vidět telátko, které mělo úplně bílou barvu a narodilo se na louce. Kravínem nás provedla paní Bartáková, které moc děkujeme za to, že jsme měli možnost si kravín prohlédnout. Všem se exkurze moc líbila.

Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1Krávy, krávy, jak si vlastně povídáte? 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací