Kozí farma Žofín

27. 3. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Společně se třídou Housenky a Berušky jsme byli navštívit krásnou farmu nedaleko Varnsdorfu – Žofín v Horním podluží, jeli jsme vlakem, což byl pro děti zážitek. Velmi rádi jsme si prohlédli prostory farmy, dozvěděli jsme se, jak farma funguje a kolik práce dá se postarat o všechny zvířata, děti si mohly pohladit malá kůzlátka i větší kozy.

Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací