Kozí farma Žofín

27. 3. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Společně se třídou Housenky a Berušky jsme byli navštívit krásnou farmu nedaleko Varnsdorfu – Žofín v Horním podluží, jeli jsme vlakem, což byl pro děti zážitek. Velmi rádi jsme si prohlédli prostory farmy, dozvěděli jsme se, jak farma funguje a kolik práce dá se postarat o všechny zvířata, děti si mohly pohladit malá kůzlátka i větší kozy.

Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1Kozí farma Žofín 1