Kozí farma dvůr Ratibořice

13. 6. 2018
Mateřská škola Duběnka

Děti z naší školky navštívily Kozí farmu, kde ochutnaly výborný kozí pudink -  všem dětem chutnal, a chtěly ještě přidat . Mohly si prohlédnout kde se kozy pasou, jak bydlí, co mají rády k jídllu... Děti se dozvěděly jaké dobroty se na farmě z kozího mléka vyrábí a kde se dají u nás v Jihlavě koupit. Největší radost ale děti měly z možnosti kozy nakrmit, pohladit a pohrát si s nimi. Určitě tuto farmu ještě navštívíme a návštěvu doporučujeme i ostatním.

Jeřabinky a Kaštánci

Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1Kozí farma dvůr Ratibořice 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací