Koulelo se koulelo červené jablíčko

23. 10. 2020
Mateřská škola Dobroměřice

Je tady podzim a s ním i doba sklizně. Nejlepší čas, kdy můžeme dětem přiblížit dary přírody. A jeden takový dar jsme dostali od jedné maminky, která nám donesla bednu jablíček a hroznového vína. Děti celý týden provázelo téma ovoce a zelenina. Naučily se jí třídit, procvičovaly si smysly a aktivně se zapojily do zpracování ovoce. Děti jablíčka krájely, strouhaly, otrhávaly kuličky z hroznového vína, pomáhaly odšťavňovat , připravovat štrúdl a křížaly. Na závěr byla pro děti každý den připravena zdravá odměna v podobě vlastnoručně vyrobeného moštu, štrúdlu a sušených křížal. Dětem se tento jablíčkový týden moc líbil.

Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1Koulelo se koulelo červené jablíčko 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací