konference Skutečně zdravé školy

12. 11. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

V sobotu jsem se spolu s kolegyní (pedagogem) účastnila Konference Skutečně zdravé školy. Chodím a jezdím na spoustu školení, kde se nabízí příklady z praxe. Většinou to dopadne tak, že zazní jedna věta a bod programu je vyřízený.

Na Konferenci Skutečně zdravé školy to bylo odlišné. Skutečnými příklady z praxe se prolínal celý den.  Věřím, že nejen já jako vedoucí školní jídelny a moje kolegyně jako pedagog jsme si odnesly spoustu krásných podnětů do další naší práce.....Nadšení z mých kolegyň jen zářilo....

Nejvíc nás zaujaly příklady o tom, co dělají ostatní proto, aby děti dojídaly a bylo co nejméně zbytků. V naší škole nás problém zbytků trápí a tak jsme odjížděly s tím, že eliminace zbytků bude náš hlavní cíl na další pololetí.

Dnes máme poradu - dostaneme prostor k poreferování o konferenci a snad se nám nadšení povede přenést i na ostatní členy sboru.

Děkuji tímto organizátorům za skvělou akci.

Iveta Brunová, vedoucí ŠJ Malšice

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací