Konference - skutečně zdravá škola 2018

10. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Dne 10.11.2018 jsme se zúčastnili konference- skutečně zdravé školy 2018, která se konala v Praze.

Jako  jediná naše škola z KARLOVARSKÉHO KRAJE nese ocenění stříbrným certifikátem a jsme na to patřičně pyšní. Za jediný školní rok jsme se z bronzového certifikátu posunuli na stříbrný. :-)

Konference byla velmi zavazující,  inspirující, dokonale zorganizovaná. Všichni jsme odjížděli se spousty inspirace, dobrých příkladů z praxe a příjemně naladěni pustit se do další práce . Za naší školu bychom rádi poděkovali , celé organizaci za pořádání konference . Díky :-).

Konference  - skutečně zdravá škola 2018 1Konference  - skutečně zdravá škola 2018 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací