Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara!

25. 3. 2019
ZŠ a MŠ Malšice

Zima, alespoň astronomicky, je pryč a na nás čeká spoustu zábavy. My jsme se do vyhánění zimy pustili hned po prázdninách. Kouzlíme a zaříkáváme jí všelijakými říkadly s pohybem, voláme sluníčko a přivoláváme jarní vílu. Aby mohla začít vládnout, museli jsme vyprovodit Moranu v celé její kráse. Byl to opravdu nádherný den, jarní víla nám ukázala cestu a my jsme na ní objevovali první znaky probouzející se přírody. Tyto objevy zapisujeme do našeho sluníčka v šatně. Morana odplula za zpěvu jarních písniček pryč a my jsme se mohli vydovádět na louce za zpěvu jarních ptáčků zpěváčků.Připravujeme i naší zahradu. Sebrali jsme všechny odpadky a pustili jsme se do úpravy našich záhonků. Děti kátrovaly zeminu, vracely ji zpátky do truhlíků a přidaly rašelinu. Teď už stačí zasadit ředkvičky a čekat až se vyklube první lísteček.

Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1Koleda, koleda, tralala, s úsměvem jdem do jara! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací