Když školka voní perníkem.

5. 12. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Před příchodem mikulášské družiny si děti mateřské školy vyzkoušely pečení perníčků. S paní učitelkou si připravily těsto. Větší kluci se chopili válečku (prý je potřeba mít svaly) a začaly vyvalováním těsta, ostatní děti pomáhaly s vykrajováním a pokládáním různých tvarů na plech. S upečením perníčků poté pomohli paní kuchařky naší školy.

Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací