Když školka voní perníkem.

5. 12. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Před příchodem mikulášské družiny si děti mateřské školy vyzkoušely pečení perníčků. S paní učitelkou si připravily těsto. Větší kluci se chopili válečku (prý je potřeba mít svaly) a začaly vyvalováním těsta, ostatní děti pomáhaly s vykrajováním a pokládáním různých tvarů na plech. S upečením perníčků poté pomohli paní kuchařky naší školy.

Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1Když školka voní perníkem. 1