Když se peče pizza tak nás to moc baví.

8. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Školáci ze 4. a 5. ročníku základní školy si vyzkoušeli, jak se peče pizza.  S paní učitelkou si umíchaly těsto a potom začala důležitá práce. Děti si udělali pizzu dle své chuti například brokolicovou, šunkovou,paprikovošunkovorajčatovou, pizza s olivami. Na žádné nechyběl sýr. Také se zde pekla pizza jablková.  Po zdobení přišlo na řadu pečení, které obstaraly paní kuchařky ze školní kuchyně.

Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1Když se peče pizza tak nás to moc baví. 1