Kde je vůle, tam je i cesta......

21. 6. 2017
Rehabilitační stacionář (zdravotnické zařízení - ošetřovatelská, rehabilitační a speciálně pedagogická péče o děti do 16 let se zdravotními problémy)

Od začátku roku 2017 máme v Rehabilitačním stacionáři ve Zlíně nový kuchařský tým. Snažíme se, aby děti měly pestrou a zároveň zdravou stravu. Díky sezonnímu vaření jsme v jarním období využily např. čerstvé kopřivy na polévku a začátkem léta zařazujeme stále více zeleniny.

Každý týden pečeme nejen dětem, ale i dospělým např. domácí chleba z kvásku, loupáčky, vánočku, muffiny, různé řezy ze špaldové mouky apod. Díky pestré nabídce surovin z našeho skladu máme možnost zkoušet stále nové recepty (jako třeba v nedávné době pudink z tapioky).

S prvním jarním sluníčkem nás také začala zásobovat naše zahrádka, kde společně s dětmi pěstujeme všechny možné druhy bylinek, špenát, ředkvičky a s blížícím se létem nám už červenají i jahody.

Nejdůležitější pro nás je, aby děti i zaměstnanci byli spokojeni a měli plná bříška.

Zuzana, Barbora a Jitka, kuchařský tým stacionáře

Kde je vůle, tam je i cesta...... 1Kde je vůle, tam je i cesta...... 1Kde je vůle, tam je i cesta...... 1Kde je vůle, tam je i cesta...... 1Kde je vůle, tam je i cesta...... 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací