"Jsme to, co jíme"

25. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

"Jsme to, co jíme", tak zněl název týdenního projektu v naší MŠ.

I rodiče společně se svými dětmi se do něj zapojili a vytvořili z libovolného materiálu zdravé jídlo. Největším zážitkem pro děti byla příprava ovocného salátu, který vytvářely s nadšením, a chutnal opravdu skvěle.

"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací