"Jsme to, co jíme"

25. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

"Jsme to, co jíme", tak zněl název týdenního projektu v naší MŠ.

I rodiče společně se svými dětmi se do něj zapojili a vytvořili z libovolného materiálu zdravé jídlo. Největším zážitkem pro děti byla příprava ovocného salátu, který vytvářely s nadšením, a chutnal opravdu skvěle.

"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1"Jsme to, co jíme" 1