Jsme bloger měsíce února. Děkujeme!

11. 3. 2016
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace

Jako nejpilnější bloger měsíce února obdržela naše Základní a Mateřská škola Spálov dárek od firmy Saloos – balíček s přírodními osvěžovači vzduchu a esenciálními oleji. A máme z toho velkou radost a za balíček moc děkujeme – pro všechny to znamená povzbuzení ve společném úsilí. Vůbec nejlepší je na tom však jiná věc. Úspěšný blog dokazuje, že máme o čem psát. Že se u nás věci dávají do pohybu a že dětem zdravé jídlo chutná!

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací