Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova

13. 10. 2020
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

Celý týden jsme si s dětmi hráli na farmáře. Seznámili jsme se s jejich úrodou, kterou vypěstovali, nářadím a pracovními postupy. Zaměřili jsme se na zeleninu, děti měly možnost aktivně rozvíjet všechny smysly. Rozpoznávali jsme zrakem, hmatem, čichem. Především jsme ochutnávali. To byla největší zábava. Největší zábavou byla samotná hra na farmáře, jak vypadá jeho den. PROZITKOVE UČENÍ. Téma jsme zakončili vlastní výrobou sterilizované zeleniny.

Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1Jíme hodně zeleniny, máme v sobě vitaminy- MŠ Adamusova 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací