Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní...

17. 10. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Vždy, když přijde čas voňavých jablíček, ožije sad u obecního úřadu dětským smíchem. Během odpoledne se bedýnky naplní letošní úrodou. Po celou zimu budou mít děti jablíčka na přilepšenou ke zdravé svačině a paní kuchařky z nich připraví mnoho chutných dobrot.

Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní... 1Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní... 1Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní... 1Jenda sedí pod jabloní, jablíčka až k němu voní... 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací