Je v každém česneku stejně stroužků? Tipujeme, zaznamenáváme…… Hejného mat. trošku jinak. MŠ Jakubčovice

21. 11. 2020
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

Propojení Hejného metody matematiky s vypěstováním a sklízením česneku? Proč ne, vždyť všechno se vším souvisí. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací