Jak slavíme ve školce narozeniny?

24. 9. 2019
MŠ Záhumenní 1148, Kopřivnice

V naší školce moc rádi slavíme narozeniny. Vrámci zdravého životního stylu však děti kamarádům nepřinášejí sladkosti či bonbóny, ale ovoce, zdravé sušenky či jiné dobroty, které skvěle chutnají, a navíc jsou našemu zdraví prospěšné.

Jak slavíme ve školce narozeniny? 1Jak slavíme ve školce narozeniny? 1Jak slavíme ve školce narozeniny? 1Jak slavíme ve školce narozeniny? 1Jak slavíme ve školce narozeniny? 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací