Jak se staráme o zeleninu. Třída Medvědi

21. 11. 2020
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

Na jaře děti sázely různé druhy zeleniny. Když se po prázdninách děti vrátily do školky, mohly pozorovat, jak za pár měsíců, co ve školce nebyly, zelenina vyrostla. Z květů rajčat a paprik se staly zelené kuličky. Děti poctivě s láskou zalévaly každý den záhonky a s radostí pozorovaly, jak rajčata červenají. O to větší radost měly, když vypěstovanou zeleninu mohly ochutnat.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací