Jak se staráme o zeleninu. Třída Medvědi

21. 11. 2020
Mateřská škola Hradec nad Moravicí, okres Opava, příspěvková organizace

Na jaře děti sázely různé druhy zeleniny. Když se po prázdninách děti vrátily do školky, mohly pozorovat, jak za pár měsíců, co ve školce nebyly, zelenina vyrostla. Z květů rajčat a paprik se staly zelené kuličky. Děti poctivě s láskou zalévaly každý den záhonky a s radostí pozorovaly, jak rajčata červenají. O to větší radost měly, když vypěstovanou zeleninu mohly ochutnat.