Jak se pekla velikonoční vajíčka.

29. 3. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Na kroužku vaření si děti základní školy upekly velikonoční vajíčka.  Příprava byla velmi jednoduchá.

Na těsto použily recept pro zhotovení špaldových sušenek. Společně s paní kuchařkami vyrobily těsto a vykrájely vykrajovátkem tvary vajíčka.  Tvary těsta dali na pečící papír a upekly. Vychladlé natřely marmeládou a zabalily do celofánových sáčků, které si mohly odnést domů.

Jak se pekla velikonoční vajíčka. 1Jak se pekla velikonoční vajíčka. 1Jak se pekla velikonoční vajíčka. 1Jak se pekla velikonoční vajíčka. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací