Jak jsme vařili čaj v kotlíku

11. 9. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

Dnes jsme s dětmi poznávali zahradu všemi smysly - čichem jsme voněli k bylinám, chutí jsme si pochutnávali na uvařeném čaji, nožičkami jsme zjišťovali povrch přirodních materiálů na hmatové stezce, sluchem jsme vnímali vrabčáky na vrbě. Dnes jsme si zahradu užili☺.

Do čaje děti nasbíraly listy jahodníku, ostružiníku, meduňku, šalvěj, mátu, květy měsíčku lékařského a plody osružiníku a šípku. Čaj si děti doslazovaly medem a sirupem z divizny či šťávou ze smrkových výhonků, kterou jsme si vyrobili v červnu a červenci.

Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1Jak jsme vařili čaj v kotlíku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací