Jablíčkový den

13. 11. 2019
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace
Dnes proběhl u nás ve školce v třídě Dráček Jablíčkový den. Udělali jsme si společně ochutnávku kyselých a sladkých jablek. Po ochutnávce se děti staly kuchaři
a jablíčka si sami nakrájely. Potom přidaly jogurt a med, vše dobře zamíchaly a zajistily si tak dobrou a zdravou svačinku:-)  A všem nám chutnalo. 
A aby toho nebylo málo, tak si děti složily své jablíčko z barevné skládačky. 
Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1Jablíčkový den 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací