Jablíčkové prostírání

19. 10. 2020
Mateřská škola Česká Kopřivnice

V rámci odpoledních činností pro děti, jsme vyzkoušeli nové šicí stroje,které jsme dostali v rámci Technických školek od MěÚ Kopřivnice z projektu MAP Kopřivnice II.

Z látky jsme se pokusili ušít prostírání a textilní pytlíky na sušená jablíčka. Potiskali jsme barvami na textil razítkem z jablíček a opatrně jsme je společně přežehlili. Moc se nám to povedlo a teď nám prostírání zdobí naše stolečky a máme kam schovat sušená jablíčka - křížaly.

Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1Jablíčkové prostírání 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací