JABKO(H)BRANÍ

11. 10. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

JABKO(H)BRANÍ

Dne 4. 10. 2018 vyvrcholil školní projekt JABKOHRANÍ společnou akcí pro děti a rodiče. Využili jsme letošní velké úrody jablek a rodiče byli tak laskaví a přinesli nám plody ze svých zahrad. Celý týden jsme tvořili a vařili z jablíček nejen ve školce, ale i doma. Naučili jsme se odšťavovat, vyrábět křížaly, každá třída si upekla jablečnou dobrotu, připravili jsme si ovocný salát. Využili jsme jablíčka i pro výrobu skřítků nebo věnečků.  Došli jsme se s nimi podělit i s našimi kamarády z nedalekého statku. V závěru týdne jsme se sešli i s rodiči na školní zahradě, kde jsme ke svým hrám využili jak jinak než jablíčka Moc děkujeme všem rodičům, kteří se akce zúčastnili a do naší "soutěže" přinesli pečené i nepečené vlastní výtvory. Celkem se jich sešlo 28 druhů!!!

Věříme, že se nám všem společné odpoledne líbilo. Ve skutečnosti nešlo ani tak o to, který výtvor byl nejlepší, nejkrásnější a nejvoňavější. Všechno skvěle chutnalo a na mizejících talířích to bylo vidět. :) Naším cílem opět bylo společně se sejít a přiblížit Vám naši práci, vidět radost v očích vašich dětí  a nakonec si i vyměnit recepty.

JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1JABKO(H)BRANÍ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací