International Countryside School

24. 5. 2016
Countryside School

International Countryside School- Mateřská škola s.r.o

Jsme menší soukromá školka/jesle, která leží uprostřed přírodní rezervace Divoká Šárka na břehu vodní nádrže Džbán.

Snažíme se krom klasického vyučováné děti i jejich rodiče vést ke zdravému životnímu stylu a ochraně přírody. Již vzhledem k prostředí, kde se školka nachází a také k  tomu, že máme vlastní  farmu nedaleko Prahy na kterou pravidelně dojíždíme máme tudíž ideální podmínky, pro tento náš program, který také skvěle koresponduje s programem Skutečně zdravé školy.

S dětmi děláme mnoho aktivit- mimo jiné máme také malou zahrádku nakteré si pěstujeme vlastní zeleninu a bylinky, které poté využíváme k lekcím vaření, které máme každý týden.