International Countryside School

24. 5. 2016
Countryside School

International Countryside School- Mateřská škola s.r.o

Jsme menší soukromá školka/jesle, která leží uprostřed přírodní rezervace Divoká Šárka na břehu vodní nádrže Džbán. 

Snažíme se krom klasického vyučováné děti i jejich rodiče vést ke zdravému životnímu stylu a ochraně přírody. Již vzhledem k prostředí, kde se školka nachází a také k  tomu, že máme vlastní  farmu nedaleko Prahy na kterou pravidelně dojíždíme máme tudíž ideální podmínky, pro tento náš program, který také skvěle koresponduje s programem Skutečně zdravé školy.

S dětmi děláme mnoho aktivit- mimo jiné máme také malou zahrádku nakteré si pěstujeme vlastní zeleninu a bylinky, které poté využíváme k lekcím vaření, které máme každý týden.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací