Interaktivní procházka školou i zahradní slavnost

30. 5. 2015
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Drásov, okres Brno - venkov

I když počasí 30. 5. 2015 chvilkami pokoušelo naši odvahu a trpělivost, nakonec se umoudřilo a oslavu Dne dětí, kterou pořádá škola již tradičně za podpory Občanského sdružení rodičů a přátel školy, jsme si společně užili. Na děti čekala nejprve interaktivní procházka školou, kde si na jednotlivých stanovištích, mnohdy i při soutěžení s rodiči, vyzkoušely svoji zručnost při skládání vodních plavidel i zhotovení motýlka z vlny, důvtip při řešení dřevěných hlavolamů i práci s geodeskou, znalosti a hudební nadání v hudební dílně, schopnost identifikovat zvuky okolí v jazykové učebně, práci s interaktivní tabulí i mikroskopem. Venku pak bylo připraveno několik stanovišť s pohybovými hrami, nicméně největší oblibě se těšil skákací hrad, prohlídka nového popelářského vozu a malování na obličej.Před zraky všech přihlížejících vystoupil hned dvakrát školní pěvecký sbor, taneční kroužek, dramatický kroužek s ukázkou z pohádkové hry O ošklivé princezně a na samotný závěr žákyně 8. a 9. ročníku se svou taneční kreací s křídly.Chtěla bych poděkovat všem, kteří pomohli, ať už materiálně či vlastní prací, zdárný průběh akce zajistit.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací