II. návštěva místního farmáře

15. 9. 2020
Mateřská škola Veltěže

II. návštěva na téma SLEPICE. Děti poznaly například druhy jako jsou Vlašky, Kočinky, Orpingtonky, Asilky, Malajky nebo Novoanglické bojovnice. Už víme, že slepice má peří, hřebínek, lalok, pařáty. Že nám dává vajíčka, ale že každá slepice má jiná vajíčka.

II. návštěva místního farmáře 1II. návštěva místního farmáře 1II. návštěva místního farmáře 1II. návštěva místního farmáře 1II. návštěva místního farmáře 1II. návštěva místního farmáře 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací