Hvězdy měsíce

23. 3. 2016
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

HVĚZDY MĚSÍCE

Opět jsme se v naší mateřské škole Zahrádka sešli. S dětmi ze tříd od Sluníček, Motýlků,  Berušek a Housenek jsme měli velký plán: přivítat jaro a hlavně- upřímně děkovat našim skvělým kuchařinkám. Děkování je opravdu na místě. Za celou dobu, od září 2015, ušly velký kus cesty a s chutí a láskou nás stále překvapují skvělými jídly, polévkami, pomazánkami, moučníky... Čerstvost se snoubí s vůní, poctivostí, nápaditostí, která, nám starším často připomíná um našich babiček. Děkování od našich dětí nebralo konce. Zazpívaly složené děkovací písně, předaly kytičku a naše holky kuchařinky byly pasovány na super hvězdy v kuchyni. Jako počinek do sbírky dostaly velký talíř s mottem: Objevení nového jídla znamená pro lidské štěstí víc, než objevení nové hvězdy.