Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova

15. 10. 2020
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

Podzimní hraní s ovocem a zeleninou V naší speciální třídě Motýlek se učíme ovoce a zeleninu poznávat všemi smysly…. Poznáváme, tvoříme, krájíme, malujeme, otiskujeme, ochutnáváme a třeba i vaříme. Proto nám tak chutná !  „Hravě žijeme zdravě“

Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1Hravě žijeme zdravě ve třídě Motýlek - MŠ Klegova 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací