Hra s jablky v družině

12. 10. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

Letošní rok je dostatek veškerého ovoce. Inspirovali jsme se naším tradičním ovocem - JABLKEM. Středeční odpoledne 10.10. jsme strávili s dětmi v jídelně a tvořili a tvořili. Na úvod paní učitelka Křivánková popsala jednotlivé druhy jablíček, rozdělila např. podle chuti, připravila výstavku. A po krátké přednášce už se tvořilo - kreativní svačinky z jablek, klasický štrůdl, vykrajování jablíček, napichování křížal na čerstvé jablko, pečení jablíček naplněných marmeládou a skořicí.

Byla to ňamka a děti to moc bavilo......

Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1Hra s jablky v družině 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací