Houbové žně

18. 9. 2019
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

V houbařské sezoně ani nemusíme chodit nikam huboko do lesa. Děti přišly s obrovským objevem! Na zahradě nám vyrostly jedlé houby. Když je děti objevily, byli "modráci" ještě docela maličcí a tak jsme se rozhodli je při růstu s dětmi pozorovat. K houbičkám jsme zapíchli měřící špejle a sledovali jsme, jak za několik dní hezky povyrostly. Měli jsme v plánu je dát paní kuchařce, aby je přidala do bramboračky, ale bohužel se zjistilo, že všechny do jednoho navštívil kromě nás také červík nebo spíš celá červí školka.

Houbové žně 1Houbové žně 1Houbové žně 1Houbové žně 1Houbové žně 1Houbové žně 1Houbové žně 1