Hola, hola, škola volá!

28. 6. 2018
Mateřská škola Duběnka

Ve školce máme během roku spoustu akcí. Tou největší a také pro mnohé nejvýznamnější je ovšem loučení s předškoláky. Tuto akci pořádáme každoročně na školní zahradě, kde si mohou návštěvníci prohlédnout nejen školní záhonek, kde pěstujeme bylinky a sezónní zeleninu. I na tak významné akci se snažíme všem zúčastněným vštěpovat důležitost zdravého životního stylu. Proto je zde vždy připraveno občerstvení v podobě zdravých a výživných pochutin lákavě naaranžovaných na rautovém stole - ukázka takových dobrot k vidění na fotkách.

Hola, hola, škola volá! 1Hola, hola, škola volá! 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací