Hodnotíme, zda nám chutná - Květinka - MŠ Klegova

7. 9. 2020
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

Ve třídě Květina jsme si s nástupen nového školního roku vytvořili hodnotící nástěnku, do které zaznamenáváme, zda nám oběd v daný den chutná více či méně. Na hodnocení se podílí všechny děti formou hlasování. Před obědem si také vždy povíme něco málo o surovinách, z kterých je oběd uvařen. Správně si také určíme, jaká zelenina případně ovoce je v pokrmu obsažena.

Hodnotíme, zda nám chutná - Květinka - MŠ Klegova 1Hodnotíme, zda nám chutná - Květinka - MŠ Klegova 1