Hodnotíme, zda nám chutná - Květinka - MŠ Klegova

7. 9. 2020
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

Ve třídě Květina jsme si s nástupen nového školního roku vytvořili hodnotící nástěnku, do které zaznamenáváme, zda nám oběd v daný den chutná více či méně. Na hodnocení se podílí všechny děti formou hlasování. Před obědem si také vždy povíme něco málo o surovinách, z kterých je oběd uvařen. Správně si také určíme, jaká zelenina případně ovoce je v pokrmu obsažena.

Hodnotíme, zda nám chutná - Květinka - MŠ Klegova 1Hodnotíme, zda nám chutná - Květinka - MŠ Klegova 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací