Hit ve spálovské jídelně – kuskus

3. 3. 2016
Základní škola a Mateřská škola Spálov, příspěvková organizace

O výtečný oběd, který dnes měly děti ze základní školy ve Spálově, se s vámi bohužel podělit nemůžeme. (Nic totiž nezbylo. Ale můžeme vám dát alespoň tip na lehký, zdravý a dětmi vysoce hodnocený pokrm.

Menu otvíral masový krém a po něm následoval hlavní chod: kuskus s kuřecím masem a zeleninou doplněný ledovým salátem. Už jen při pohledu na krásně naservírované, barevné jídlo se strávníkům sbíhaly sliny. Paní kuchařky ve Spálově dobře vědí, že jíme také očima. A že dětem opravdu chutnalo, asi není třeba ani dodávat.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací