FOOD REVOLUTION DAY - zdravé svačinky

12. 5. 2016
Labská hotelová SOŠ a SOU Pardubice s. r. o.

Dnes jsme se studenty učebního oboru Kuchař - číšník vytvářeli v rámci Food Revolution Day skutečně zdravé svačinky.

Žáci byli rozděleni do třech skupin, kde měl každý svoji funkci. Vytvořili si technologický postup, sepsali, co vše budou potřebovat na daný počet lidí a spočetli, kolik je to bude stát.

Vytvořili tedy 3 různé svačinky, jednu slanou a dvě sladké. Kterou byste si dali vy? :) Vajíčková pomázánka s pečivem, banánové lívance s ovocem a ovocno - jogurtový dezert.

Už se blíží mezinárodní den lepšího stravování na školách, my už se snažíme, jak jste na tom vy?