Food Revolution Day v ZŠ Dr. Edvarda Beneše v Čakovicích

20. 5. 2016
ZŠ Dr. Edvarda Beneše

FOOD REVOLUTION DAY v ZŠ Dr. Edvarda Beneše v Čakovicích

V rámci projektu Skutečně zdravá škola, se naše ZŠ Dr. Edvarda Beneše v Čakovicích, díky naším skvělým kuchařkám zapojila do celosvětového projektu:  FOOD REVOLUTION DAY. Tento vznikl díky známému šéfkuchaři z Velké Británie Jamie Olivera. 20.5.2016, kdy tento projekt ve světě proběhl se v našem jídelníčku objevilo zdravé jídlo dle jeho receptu a to KUŘECÍ PALIČKY S PUKKA CURRY

Jídlo chutnalo výtečně. Moc děkujeme naší kuchyni a těšíme se na příští rok.


 

  

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací