FOOD REVOLUTION DAY v naší mateřské škole

12. 5. 2016
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

20. května 2016 proběhne FOOD REVOLUTION DAY - celosvětový happenig, který je oslavou dobrého školního jídla a dětem ukazuje, jak vařit a jíst zdravě. Byl založen známým šéfkuchařem Jamie Olivierem z Velké Británie.
Samozřejmě i naše škola podpoří zdravou stravou výživu našich dětí a to - v mateřské škole si sami děti pod dozorem učitelek a kuchařky připraví zdravou svačinku, od začátku až do konce...

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací