Finalista soutěže nejlepší kuchař roku 2018

13. 11. 2018
ZŠ Plasy, okres Plzeň-sever

Finále soutěže vyhlášené Asociací kuchařů a cukrářů,vyhodnocené odbornou porotou proběhlo dne 10.11.2018 v Praze v MAKRO Akademii.Soutěž organizovala paní Mgr.Alena Strosserová (Společnost pro výživu)

V porotě usedli nutriční terapeutky, lékaři, kuchaři, členové asociace kuchařů a cukrářů, propagátorka zdravého stravování a patronka soutěže Markéta Hrubešová, Prof.Ing.Jana Dostálová CSc...)

Náš tým školní jídelny Základní školy Plasy ve finále celorepublikové soutěže - obsadil krásné 4. místo

za pokrm - Krůtí plátek v semínkové krustě,bramborová kaše, zeleninová obloha.

Finalista soutěže nejlepší kuchař roku 2018 1Finalista soutěže nejlepší kuchař roku 2018 1Finalista soutěže nejlepší kuchař roku 2018 1Finalista soutěže nejlepší kuchař roku 2018 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací