Farmářský trh + bazar

26. 10. 2020
MŠ Francouzská, Kopřivnice

V rámci zapojení do mezinárodního programu EKOŠKOLA (EŠ) a programu Skutečně zdravá škola (SZS) jsme i v rámci covidové situaci uspořádali farmářský trh a bazar oblečení ve spojovací chodbě u schodiště. Všechno probíhalo v souladu s covidovými pravidly. Doprovodným programem bylo malování na obličej od maminky z naší MŠ.

Prodávalo se mnoho zdravých potravin, které nachystali jak rodiče, tak děti. Kysané zelí, jablíčková přesnídávka ochucená medem, hruškový kompot, marmelády, medové perníčky, bylinné čaje či vynikající celozrnný štrůdl. Bazarem oblečení jsme podpořili recyklaci. Nejdříve jako principem REUSE - znovupoužití a poté principem UPCYKLACE - přeměňování odpadového materiálů.

Za výtěžek (2341,- Kč) se koupí do MŠ svodová roura na dešťovou vodu a nová dětská literatura.

DĚKUJEME VÁM ZA VAŠI PODPORU A SPOLUPRÁCI. JSTE BÁJEČNÍ RODIČE.

Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1Farmářský trh + bazar 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací