FARMA USEDLOST MEDNÍK

27. 5. 2019
ZŠ a MŠ Koloděje

Po podrobném prostudování podkladových materiálů od SZŠ se druháci a čtvrťáci rozjeli na farmu Usedlost Medník. Ochotný majitel - pan Bednář - jim ukázal krávy, telátko, stáj i koně, kterého si děti mohly vyhřebelcovat. Škoda jen, že nám pršelo.

FARMA USEDLOST MEDNÍK 1FARMA USEDLOST MEDNÍK 1FARMA USEDLOST MEDNÍK 1FARMA USEDLOST MEDNÍK 1FARMA USEDLOST MEDNÍK 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací