Facebook jako moderní nástroj komunikace

25. 10. 2015
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Již tomu bude měsíc, co jsme otevřeli facebookovou stránku Zdravá škola MPB Neratovice, abychom byli blíže žákům, jejich rodičům a současně informovali veřejnost o dění v naší škole. Uveřejňujeme zde právě probíhající soutěže, fotografie našich žáků, jejich prací, vařených pokrmů a novinek. Největší ohlas však vyvolal článek o zřízení zeleninového pultu. Je velmi milé vidět, že žáci, rodiče i úplně cizí lidé sdílí váš článek a píší pozitivně laděné komentáře. To vše nám dodává nejen podporu a jistotu, že kráčíme správnou cestou, ale i velkou chuť do další práce, která má smysl.  

Je možná časově náročnější to celé spravovat, ale stojí to za to. Vřele doporučujeme.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací