Dýňový trojboj - měsíční soutěž pro naše žáky

25. 10. 2016
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Soutěž provází naše žáky po celý měsíc říjen. Protože se jedná o trojboj, čekali na děti tři disciplíny:

1. Dýňový spisovatel: Napiš nám recept, jehož hlavní surovinou je dýně.
2. Jedlík dýní: Pochutnej si na dýňové polévce v naší školní jídelně a ukaž nám „vymetený“ talíř. (získáš razítko – dne 14.10.)...
3. Malíř dýní: Namaluj svoji Halloweenskou dýni nebo ji vyřež a vyfoť se s ní.

Své obrázky, recepty a razítko žáci vhodili do soutěžní krabice. Nejstatečnější bojovníky odměníme v pondělí na Halloweena zdravou snídaní až pod nos. Děvčata upečou dýňové muffinky a ráno si připraví čerstvý smoothie nápoj.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací