Drakiáda spojená s ochutnávkou pomazánek

18. 10. 2017
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

Drakiáda

18. října 2017 pořádala Mateřská škola a Školní družina Drakiádu na hřišti.  Děti, rodiče i prarodiče měli možnost kromě pouštění draků také ochutnat pomazánky i domácí pečivo, které připravují paní kuchařky ve školní jídelně. Při této příležitosti nesmělo chybět hlasování o nejlepší pomazánku.  Z připravených pomazánek se na 1. místě umístila Špenátová pomazánka, 2. místo získala jen o fous pomazánka Cizrnová, 3. místo zeleninová a čtvrtou příčku obsadila pomazánka z rybího filé. Z příjemně stráveného odpoledne odcházela spousta rodičů i prarodičů s recepty nejen na pomazánky, ale také na žitný a pohankový chléb.

Lenka Lukašíková

Drakiáda spojená s ochutnávkou pomazánek 1Drakiáda spojená s ochutnávkou pomazánek 1Drakiáda spojená s ochutnávkou pomazánek 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací