Dotazník spokojenosti se stravováním

27. 10. 2017
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Hned zkraje školního roku jsme rodičům rozdali dotazník, ve kterém se měli vyjádřit ke stravování v naší školce. Po měsíci se nám vrátila více než polovina dotazníků, což považujeme za úspěch. Z vyhodnocení odpovědí vyplynulo, že rodiče i děti jsou se stravováním převážně spokojeni. Vyjadřovali zde i své nápady jakým způsobem by se dalo stravování zlepšit, nebo nabízeli svou pomoc. Někteří chtějí pomoci na školní zahradě, což určitě rádi využijeme, někdo poskytl kontakt na dodavatele farmářské zeleniny a masa. S dotazníku vyplynulo, že jen málo dětí se doma podílí na přípravě jídla, což se snažíme změnit prostřednictvím domácích úkolů pro děti a rodiče, kde mají společně připravit nějaký pokrm a přinést do školky vzorek nebo recept na pokrm, který pak vyzkoušíme ve školce.