Dotazník spokojenosti se stravováním

27. 10. 2017
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Hned zkraje školního roku jsme rodičům rozdali dotazník, ve kterém se měli vyjádřit ke stravování v naší školce. Po měsíci se nám vrátila více než polovina dotazníků, což považujeme za úspěch. Z vyhodnocení odpovědí vyplynulo, že rodiče i děti jsou se stravováním převážně spokojeni. Vyjadřovali zde i své nápady jakým způsobem by se dalo stravování zlepšit, nebo nabízeli svou pomoc. Někteří chtějí pomoci na školní zahradě, což určitě rádi využijeme, někdo poskytl kontakt na dodavatele farmářské zeleniny a masa. S dotazníku vyplynulo, že jen málo dětí se doma podílí na přípravě jídla, což se snažíme změnit prostřednictvím domácích úkolů pro děti a rodiče, kde mají společně připravit nějaký pokrm a přinést do školky vzorek nebo recept na pokrm, který pak vyzkoušíme ve školce.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací