Domácí jablíčkový štůdl

15. 3. 2018
Základní škola a mateřská škola Svět, Chomutov s.r.o.

Naše dětičky si upekly svůj první jablíčkový štrůdl. Vyzkoušely si vyvát těsto, krájet a strouhat jablíčka. Byla to zábava. Myslím, že se jim moc povedl. A ta vůůůně, jen se po něm zaprášilo.

Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1Domácí jablíčkový štůdl 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací