Doba plastová/obalová

13. 2. 2020
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Doba obalová-plastová-již napovídá o čem jsme si dnes povídali.

Řešili jsme s dětmi jaké zbytečné obaly by z obchodů vyřadily a co by naopak udělaly proto, aby se situace zlepšila. Pustili jsme si dokument o naší planetě zavalené odpadky, zahráli si na zvířátka ve znečištěném lese a se zavázanýma očima poznávali různé druhy materiálů. Pověděli jsme si také o bezobalových obchodech a vyhledali si je v našem kraji. Nakonec jsme vyplnili pracovní listy a slíbili si, že se vším o čem jsme si dnes povídali budeme řídit.

Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1Doba plastová/obalová 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací