Dny otevřených hrnců

3. 5. 2018
ZŠ a MŠ Malšice

16.5.2018 se v naší škole koná Den otevřených dveří. Chceme, aby se veřejnosti otevřela i školní jídelna. Nechceme ale pozvat návštěvníky na "speciální stravu" uvařenou pro určitou příležitost  a na určitý den. Z našich hrnců mohou ochutnat všichni, kdo budou mít zájem, po dobu jednoho týdne. Nabídka bude ochutnávková porce z běžného jídelního lístku. Rodiče, prarodiče tedy mohou poobědvat s dětmi během běžného oběda dětí a mohou porovnat a vidět, co děti sní a nebo naopak nesní. Vidíme v tom možnost působení rodiny na děti - pokud bude chutnat rodičům, babičkám a dědům, budou oběd chválit, tak i dítě začne na jídelnu pohlížet jinak......

Na všechny se těšíme. 

Dny otevřených hrnců 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací